Expotour

Fuarlara uçak bileti, konaklama, vize ve transfer işlemleri Expotour’da...


Standart

Fuar standı ve tüm fuar ekipmanlarınızı Standart ile karşılayabilirsiniz.


E-Bilet

Web sitemiz üzerinden, fuar için online biletinizi indirimli bir şekilde alabilirsiniz.


Fuar Takvimi

CNREXPO Fuar merkezinde organize edilen tüm fuarlardan haberdar olun.


Fuar Merkezi

Fuarcılıkta Türkiye'nin lider markası...

Dünya ticaretinin lokomotif unsurları arasında yer alan ve teknolojinin en hızlı geliştiği sanayi kollarından olan otomotiv yan sanayi sektörünü aftermarket toptancıları ve satınalma grupları ile buluşturuyoruz. Hedefimiz, Otomotiv 2015'te ticari işbirliklerinin geliştirilmesine ve iş hacminin artmasına katkı sağlamak.

26-29 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Otomotiv 2015, 20. Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar ve Servis Ekipmanları Fuarı'na KOSGEB in vermiş olduğu %50 oranındaki destek katılımcı firmalarımıza da avantajlar sunuyor.

Otomotiv 2015 için hedefimiz 300'e yakın firmanın 600 marka ile fuara katılması. Bir önceki fuarımızda olduğu gibi bu yıl da Anadolu'nun çeşitli illerinden ticaret ve sanayi odaları vasıtasıyla ulaşımlarını sağlayacağımız alıcıları katılımcı firmalarla buluşturacağız. Otomotiv ihracat artışını desteklediğimiz organizasyonumuz için yurtdışı ziyaretçi hedef bölgelerimiz Kıta Afrikası, Orta Doğu, Rusya Federasyonu, CIS Ülkeleri ve Balkanlar.

Uluslararası arenada sektörün hızını artıracak olan Otomotiv 2015'in, ticaretimize büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz ve tüm sektör profesyonellerini fuarımıza bekliyoruz.